سوالات متداول

لطفا برای اطلاع و آگاهی از شرایط و مقررات فنراد در جذب دانش آموز و آشنایی با فرایند آموزش، سوالات و پاسخ های این بخش را به دقت مطالعه نمایید. چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر و یا مشاوره داشتید فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دانش آموزانی که در یکی از مدارس همکار فنراد تحصیل می کنند می توانند از طریق هماهنگی با مدیریت مدرسه خود به فنراد معرفی شوند.

سایر دانش آموزان می توانند از طریق فرم درخواست مشارکت تقاضای خود را ارسال نمایند تا پس از بررسی، نسبت به هماهنگی با مدرسه مربوطه اقدام گردد. طبیعی است حضور این گروه از دانش آموزان مشروط به تائید مدیریت مدرسه می باشد.

در پاسخ به این سوال باید به سه گروه از دروس  اشاره کرد:

1- دروس روتین مربوط به مقطع تحصیلی هر دانش آموز از طریق یکی از مدارس همکار فنراد ارائه خواهد شد. به این صورت که فنراد، دانش آموز را در قالب مهمان به مدرسه همکار خود معرفی می نماید.  آموزش های این دروس به صورت فشرده تر از حالت عادی و عموما به شکل آنلاین ارایه خواهد شد. 

2- آموزش های تئوری و فنی مرتبط با موضوعات تخصصی از طریق معرفی دانش آموز یه موسسات آموزشی همکار فنراد و یا توسط کارشناسان فنراد ارایه خواهد شد.

3- آموزش های عملی و مهارتی مرتبط با فناوری اطلاعات از طریق یکی از شرکت های همکار فنراد و در محل شرکت ارائه خواهد شد.

دانش آموز موظف است در آزمون و امتحاناتی که توسط مدرسه میزبان برگزار می گردد شرکت نماید. نتایج و نمرات هر دانش آموز به مدرسه اصلی وی ابلاغ خواهد شد و کارنامه درسی توسط مدرسه اصلی صادر می گردد.

در حال حاضر، خدمات فنراد محدود به استان تهران است ولی به زودی سایر استانها نیز تحت پوشش خدمات فنراد قرار خواهند گرفت.

در حال حاضر هزینه های حضور دانش آموز توسط شرکت های همکار فنراد تامین می شود و دانش آموز هزینه ای به صورت مستقیم پرداخت نخواهد کرد.

سوال یا پیشنهاد خود را از طریق فرم درخواست مشاوره ارسال فرمائید.

درخواست مشاوره اگر سوال، پیشنهاد و یا درخواستی دارید از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید.